Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/turkuaz2/public_html/wp-includes/plugin.php on line 487

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/turkuaz2/public_html/wp-includes/plugin.php on line 487

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/turkuaz2/public_html/wp-includes/plugin.php on line 487
Misafirlerimizin Yorumları | Turkuaz Butik Otel Sarıgerme

Misafirlerimizin Yorumları

Tercih edeceğiniz ilk yer Turkuaz Otel olmalı

Doğanın ve denizin buluştuğu Sarıgerme’de kalacak bir yer arıyorsanız tercih edeceğiniz ilk yer Turkuaz Otel olmalı. Kaldığımız süre boyunca mükemmel manzarası, doğal köy kahvaltısı, lezzetli yemekleri ve güler yüzlü hizmeti için herkese teşekkür ederim.
Devamını oku

Herkesin gitmesini ve Turkuaz Otel’in havasını yaşamasını isteriz

Bu yıl bir hafta Sarıgerme’deki Turkuaz Otel’de tatil yaptık ve çok memnun kaldık. Otelin akşam yemekleri çok güzel. Kahvaltınızı deniz manzarası eşliğinde yapıyor, akşam yemeğinizi sessiz ve sakin bir ortamda yiyorsunuz. Tesisin havuzu her gün temizleniyor, bu çok önemli. Çalışanlar ise bir harika. Kendinizi aile ortamında hissediyorsunuz, size çok içten davranıyorlar. Başta Aydoğan Bey’e, sevgili eşi Çiğdem Hanım’a, mutfaktaki personele ve son olarak bize her konuda yardımcı olan sevgili Tugay'a çok teşekkür ederiz. Herkesin gitmesini (...)
Devamını oku

İlk fırsatta tekrar görüşmek dileğiyle

Turkuaz Otel yeşillikler içinde, doğayla iç içe, sessizliğin ve sükûnetin mükemmel bir şekilde yaratıldığı bir otel. Ben, eşim ve çocuklarım unutamayacağımız çok güzel bir tatil geçirdik. Bunda Turkuaz Otel’in çok büyük bir rolü var. Otel son derece temiz, personeli sıcak ve her yönden size yardımcı oluyor. İş yerinin sahibi Çiğdem Hanım’ın ev yemekleri ise bir harika. Bu çok özel oteli herkese tavsiye ederim.
Devamını oku

Bu eşsiz deniz manzaralı otele gelecek yıl tekrar gitmek için can atıyoruz.

Fethiye dönüşü hiç aklımda yokken dikkatimi çeken Turkuaz Otel’de üç gün boyunca harika bir tatil geçirdik. İş yeri sahiplerinin göstermiş olduğu ilgi ve güler yüzü bugüne kadar gitmiş olduğumuz hiçbir tesiste bulamamıştık. Otel personelinin de samimi ve güler yüzlü oluşu bizleri çok memnun etti. Bu eşsiz deniz manzaralı otele gelecek yıl tekrar gitmek için can atıyoruz. Her şey için teşekkürler.
Devamını oku

Kendinizi özel hissettiğiniz küçük bir otel

Sadece internetteki bilgilere göre rezervasyon yaptırıp gittiğimiz Turkuaz Otel, bizi hayal kırıklığına uğratmadı. Sarıgerme sahiline ve köye tepeden bakan nefis manzarası, klimaya hiç ihtiyaç duymadan deliksiz uyku çektiren havası, ev sahipleri ve diğer misafirlerle samimi ilişkilerle kendinizi özel hissettiğiniz küçük bir otel. Temizliğine ve yemeklerinin lezzetine diyecek yok. Emek veren herkese teşekkür ederiz. Önümüzdeki yıl mutlaka görüşmek üzere.
Devamını oku

Bu güzel tatili yaşama fırsatını bize veren herkese yürekten teşekkür ederim

Sarıgerme’ye ve dolayısıyla Turkuaz Otel’e ilk gidişimizdi. Haziran ayının serinliğinin ve akşam esintisinin tadını çıkardık. Karşılanışımız, ikramlar, odaların temizliği, sabah kahvaltısı ve otelin sahibi Çiğdem Hanım’ın ev yemekleri çok güzeldi. Otelde kaldığımız süre boyunca gecenin doyumsuz sessizliğinin, denizin manzarasının, çam ağaçlarının ve kuşların şakıyışlarının tadını çıkardık. Bu güzel tatili yaşama fırsatını bize veren herkese yürekten teşekkür ederim.
Devamını oku

Gözlerinin içi gülerek ağırlıyorlar

Sarıgerme Köyü içinde tepeden deniz manzarasına hâkim sempatik bir aile işletmesi. Etraf komple çam ağacı. Binalar yamaca set set dağılmış. Odaların hepsi manzaradan nasipleniyor. Yeşillik almış başını gitmiş. Pahalı bir şıklıktan ziyade sıcaklığa önem verilmiş. Özenli, sevimli, derli toplu bir yazlık havasında zira. Misafirleri kendileri karşılayıp kendileri uğurluyorlar. Ailenin her ferdi işin içinde. Gözlerinin içi gülerek ağırlıyorlar. Eller havaya eğlencelerinin de eksik olmadığı, tavla oynamaktan, beraber fasulye ayıklamaya kadar varabilen bir ‘’dostluk’’, ‘’kardeşlik’’ ve müthiş (...)
Devamını oku

Saklı bir hazine

Otelin kapısından adımınızı atar atmaz çok sıcak bir şekilde karşılanıyorsunuz ve her şeyi ile farklı bir otele geldiğinizi hissediyorsunuz. Sarıgerme’ye bir tepeden bakan Turkuaz Butik Otel’in manzarası bir muhteşem. Tüm çalışanlar çok içten ve konuksever. Akşam yemeğinde Osmanlı ve Türk mutfağından çeşit çeşit lezzetlerle karşılaşıyorsunuz. Aklınızın ve bedeninizin kendisine gelmesini istiyorsanız bu güzel otelde tatil yapmanızı öneririm. Burası dinlenip rahatlayabileceğiniz olağanüstü bir yer. Altı yıldızlı bir oteli aratmayacak şekilde gösterilen Türk konukseverliği için herkese teşekkürler.
Devamını oku

Kesinlikle tatil yapmaya değer

Otelin hava alanına yakın olması en büyük avantajı olsa gerek... Sarıgerme içerisinde bulunan, yukarıdan bakıldığında deniz görülen, etrafı yemyeşil çam ağaçlarıyla kaplı harikalar diyarı bir yer. Oteli işletenlerin aile olması ve sizlere bir o kadar da içten ve sempatik, davranması evinizin rahatlığını aratmıyor. Otelin şirin balkonundan muhteşem manzarayı izleyebilir ve Turkuaz Otel’in eşsiz mimarisiyle huzur dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Sarıgerme’nin en iyi otelleri arasında yer alan, sizlere butik oteller statüsünde hizmet veren Turkuaz Butik Otel’i mutlaka (...)
Devamını oku