Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/turkuaz2/public_html/wp-includes/plugin.php on line 487

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/turkuaz2/public_html/wp-includes/plugin.php on line 487

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/turkuaz2/public_html/wp-includes/plugin.php on line 487
Odalarımız | Turkuaz Butik Otel Sarıgerme

Odalarımız

Otelemizde, çoğunda 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla kalabileceği, toplam 16 oda bulunmaktadır. Neredeyse hepsinin, müthiç manzaraya sahip bir balkonu ve bütün odalarımızda klima ve kendine ait duş ve tuvalet bulunmaktadır. Osmanlı stiliyle sade bir şekilde donatılmış odalarımız, rahatlamanız ve iyi bir tatil geçirmeniz için oldukça geniştir.

Sarıgerme koyuna bakan muhteşem manzarasıyla, otelimizin restoranı hem açık hem de kapalı olarak sizlere hizmet vermektedir.

Kahvaltı olarak, peynir, zeytin, salatalık, domates, taze ekmek, tereyağ, yumurta ve ev yapımı reçellerden oluşan geleneksel Türk kahvaltısı sunulmaktadır. Ayrıca kahvaltıya ek olarak, mısır gevreği çeşitleri, çay, kahve ve meyve suları sunulmaktadır.

Öğle ve akşam yemeklerine ek olarak bar hizmetimiz de mevcuttur. Otelde yemek isteseniz, akşam menüsü, sabah duyurulmaktadır. Akşam yemeklerinde, başlangıç olarak mezeler, ana yemek olarak ise kuzu güveç, köfte gibi yemekler sunulmaktadır.

Çocuklar için de; hamburger, pizza, tavut nugget gibi yiyeceklerden oluşan ayrı bir menümüz bulunmaktadır. Bunların yanında, geniş bir içecek menümüz bulunmaktadır.

Misafirlerimizin kullanımı için alt teras bölümü ve yüzme havuzumuz vardır. Şezlongda güneşlenip, havuzumuzda serinleyebilirsiniz.

a-blok-2

A Blok

3 Kişilik Odalarımız: Standart Banyo & Duş, Double Yatak, Tek Kişilik Yatak, TV, Uydu Sistemi, Klima, Balkon

3kisilikOda1 3kisilikOda2 3kisilikOda3

4 Kişilik Odalarımız: Standart Banyo&Duş, Double Yatak, 2 Tek Kişilik Yatak, Tv, Uydu Sistemi, Klima, Balkon

4kisilikOda1 4kisilikOda2 4kisilikOda3

B Blok

2 Kişilik Odalarımız: Standart Banyo&Duş, Double Yatak ya da 2 Tek Kişilik Yatak, Tv, Uydu Sistemi, Klima, Balkon (Opsiyonel)

BuyukBina2kisilikOda1 BuyukBina2kisilikOda2 BuyukBina2kisilikOda33 Kişilik Odalarımız: Standart Banyo&Duş, Double Yatak, Tek Kişilik Yatak, Tv, Uydu Sistemi, Klima, Balkon (Opsiyonel)

BuyukBina3kisilikOda1 BuyukBina3kisilikOda2 BuyukBina3kisilikOda3

Teras Rest. ve Bar

teras1teras3teras7teras4teras5teras6